Vedoucí prodejny masa a uzenin Nymburk

Pro společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme vedoucí prodejny do prodejny maso – uzeniny v Nymburce na Boleslavské třídě.

Nabízíme vedení malého kolektivu na plný úvazek s ranní a odpolední směnou (max. do 18,30 hod.). Hrubá měsíční mzda 23.500 Kč a prémie za navýšení tržeb. Benefity - stravenky v hodnotě 1.550 Kč při odpracování všech směn v měsíci, příspěvek na penzijní a životní pojištění. Nástup dohodou.

Náplní různorodé práce vedoucí jsou administrativní práce s vedením agendy prodejny i v počítačovém zpracování, objednávání a přebírání zboží, doplňování zboží do pultů. Každodenní kontakt se zákazníky při prodeji zboží. Otevírací doba prodejny je ve všední den od 8 do 17 hod. a v sobotu od 8 do 11 hod.

Neváhejte se nám ozvat, pokud jste komunikativní, vstřícní, spolehliví a máte zkušenosti s vedením prodejny (alespoň dva roky).

Dejte nám o sobě vědět zasláním životopisu na email personálního oddělení mojziskova_zavináč_zodbrniste.cz nebo zavolejte na telefon 774 632 112 oblastní manažerce prodejen.

Odpovědět na pozici