Prodavač/ka masa a uzenin Jablonné v Podještědí

Pro dceřinou společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme prodavače/ku na doplnění kolektivu do prodejny v Jablonném v Podještědí.

Nabízíme práci v malém kolektivu na plný úvazek s ranní a odpolední směnou (max. do 18,30 hod. a v sobotu a neděli zavřeno.) v nově rekonstruované prodejně. Hrubá měsíční mzda 18.500 Kč a prémie za navýšení tržeb, benefity - sto korunové stravenky v hodnotě 1550 Kč při odpracování všech směn v měsíci, příspěvek na penzijní a životní pojištění. Nástup dle dohody.

Náplní práce je přebírání zboží, doplňování zboží do pultů. Každodenní kontakt se zákazníky při prodeji zboží. K práci s potravinami je potřeba zdravotní způsobilost (zdravotní průkaz).

Neváhejte se nám ozvat pokud jste komunikativní, vstřícný a spolehlivý člověk. Vyučení v oboru je výhodou, nezaučené rádi zaučíme.

Telefonní kontakt na manažerku oblastních prodejen  tel. 733 373 069 nebo personální oddělení tel. 736 752 473, email mojziskova_zavináč_zodbrniste.cz.

Odpovědět na pozici